Czy jestem w ciąży czy to poronienie?

Witam , Miesiączkę miałam 16 marca , w sobotę tj 06.05 byłam u ginekologa który nie stwierdził ciąży . Od wczoraj mocno krwawie tak jak przy miesiączce . Dzisiaj odebrałam pierwszy wynik beta hcg który jest 175.00 . Co to oznacza ? Wizytę mam dopiero w przyszły poniedziałek . Może mi ktoś coś więcej powiedzieć . Juz raz poroniłam , czy tym razem też dzieje się to samo ? Czy wynik wskazuje że jednak to ciaza ale pronilam? Czy może problemy z przesunięta miesiaczka . Testy wyszły pozytywne .

Lek. Tomasz Budlewski

MoZe być ciąża pozamaciczczna proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa może być izba przyjęć ginekologiczna