Czy jestem w ciąży? - proszę o pomoc

Witam. Okres miałam 12.12.2010 r., stosunek 8.01.2011 r. Okres w styczniu spóźnił się trochę (mam cykle co 31-32 dni), wystąpił bardzo obfity 27 stycznia 2011 r. i trwał do 2 lutego 2011 r. Zrobiłam 4 testy - wszystkie negatywne. Pierwszy - tydzień po stosunku. Drugi - 10 dni po stosunku. Trzeci - 2 tygodnie po stosunku. Czwarty - 5 tygodni po stosunku. Piersi mnie w ogóle nie bolą. Śluz troszeczkę biały, troszkę przezroczysty, normalny. Senna nie jestem. Temperatura: nie mierzę jej, ale gdy zmierzyłam w ciągu dnia to było 37,0 stopni, a innym razem 36,6, ale częściej było 37,0 (mierzyłam pod pachą). Czy jednak mogę być w ciąży? Cały czas o tym myślę. Wydaje mi się, że jestem (chyba sobie uroiłam). Dzisiaj jest 27 lutego, więc lada dzień powinien być okres. Mam zrobić jeszcze jeden test?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Przy prawidłowym miesiączkowaniu i po zrobieniu tylu testów ciążowych, które wyszły negatywnie, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe. Gdybyś była w ciąży, test powinien to wykazać. Jeśli nadal nie jesteś w 100% pewna, proponuję skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl