Czy jestem w ciąży - test i badania

Witam!
Mam pytanie 14 lutego robiłam test i wyszedł pozytywny, drugi robiłam 22 lutego i też wyszedł pozytywny- mam objawy wskazujące na ciążę: mdłości, zawroty głowy, częste oddawanie moczu. Miesiączka spóźnia mi się już 3 dzień.
Dziś byłam u lekarza, zrobił mi usg i powiedział, że nic jeszcze nie widać poza powiększona macicą. Czy to znaczy, że mogę być w ciąży, ale jest jeszcze za wcześnie?
Proszę o odpowiedź. Lekarz potwierdził, że wyniki są pozytywne i kazał mi przyjść za tydzień.

32 LAT ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Droga Pani!

Dwa wyniki dodatnie testów ciążowych z moczu wskazują, że istnieje w Pani organizmie tkanka wydzielająca hormon beta-HCG. Dodatkowo objawy, które Pani opisuje wskazują na prawdopodobną ciążę. Aby móc ją potwierdzić należy stwierdzić echo zarodka w badaniu ultrasonograficznym. Najprawdopodobniej była to za wczesna ciąża, by można ją było zauważyć w ostatnim badaniu. Dlatego należy wykonać kolejne. Proszę być dobrej myśli, zapewne jest Pani w ciąży.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.