Czy jestem w ciąży? Uprawialiśmy petting

Uprawiałam petting z chłopakiem, do pochwy nie dostała sie sperma, ewentualnie troszkę tego śluzu co wydobywa się z penisa, ale to po jakiś 5-6 minutach przed włożeniem palca do pochwy.

Okres ostatni miałam 31 września, przez ostatnie 2 miesiące trochę mi się rozregulował i "przesunął" się o 2 tyg. miałam regularne okresy między dniami 12-20 dzień miesiąca. Potem mi sie spóźnił i dostałam 31 września. Petting uprawialiśmy 17 października, i boję się bo nie mam okresu...

Czy jestem w ciąży, czy po prostu znów cykl zmienia się?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Mogło dojść do przeniesienia preejakultau, który wydziela się podczas pobudzenia seksualnego. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o znacznie upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Ryzyko ciąży jest wówczas bardzo małe. Proponuję wykonanie testu ciążowego.
W Pani przypadku konieczna jest również wizyta u ginekologa aby wyjaśnić przyczynę nieregularnych cykli.

Pozdrawiam