Czy jestem w grupie ryzyka nowotworu?

Moi rodzice zmarli na raka czy jestem w grupie ryzyka jak to sprawdzic, co 2 lata robie mamografie,i cytologie kazdy duzy wykwit na skorze jest usuwalny i przebagany i wszytko jest w porzaadku choc mama mojej mamy tez zmarla na raka a mama Taty na wylew,. Anna.

Witam , proponuję pozostawać pod stałą opieką ginekologa(cytologia i mammografia) , wykonywać 1x/rok rtg płuc(jeśli Pani nie pali to 1x/2 lata) , 1x/rok usg jamy brzusznej z przestrzenią zaotrzewnową i ew. badania laboratoryjne wg. zaleceń lek.rodzinnego!!! z.żurawski