Czy jeżeli moje endometrium w USG wynosi 3,8 mm to mogę być w ciąży?

Czy jeżeli moje endometrium w USG wynosi 3,8mm to moge byc w ciazy. Tezy ciążowe tydzień po terminie spodziewanej miesiączki wychodzą ujemne. Czy jest jakies ryzyko ciazy. Stosunek zawsze był zabezpieczony. Proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg jeżeli nadal krwawienie nie wystąpiło i bez względu na wynik konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa