Czy kapsułki dopochwowe InVag można stosować podczas miesiączki?

Witam. Czy kapsułki dopochwowe InVago nalezy stosowac podczas miesiaczki...i czy Duphostan mozna stosowac w czasie miesiaczki. ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym w czasie miesiączki zastąpić Invag doustnym probiotykiem, dopochwowe stosowanie w tym czasie nie będzie skuteczne, natomiast co do stosowania Duphastanu radzę skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam