Czy karboksyterapia pomoże na tłuszczyk z brzucha?

Jestem pół roku po pełnej plastyce brzucha,ale brzuch został nadal okrągły lekarz kazał mi schudnąć ,ale niestety waga od roku stoi w miejscu mimo diety.Czy karboksyterapia pomoże na tłuszczyk z brzucha?

Karboksyterapia jest metoda, która wpływa na pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych. Jest wiec szansa, ze zastosowana w odpowiednich protokołach wpłynie na redukcję ilości tłuszczyku w okolicy brzucha.
Trzeba sie tylko nastawić ma zabieg nieprzyjemny w doznaniach ponieważ w tym wskazaniu gaz należy podac w dużej objętości i dosc szybko.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Karboksyterapia może pomóc w redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej. Musi to jednak być cykl zabiegów i trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo efekt nie jest natychmiastowy.