Czy karmiąc 11-miesięczne dziecko można jeść zupę grochową?

Czy karmiąc 11 misesięczne dziecko można jeść zupę grochową czy fasolową ogólnie wzdymajace potrawy?

Wszystko zależy od Pani i dziecka samopoczucia po takich potrawach. Cześć mam skarży się na kolki i bóle brzucha u dziecka po włączeniu do własnej diety produktów wzdymających, inne z kolei jedzą wszystko i dzieci nie mają żadnych problemów. Biorąc pod uwagę wiek dziecka i niskie ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji może Pani próbować wprowadzić takie produkty do swojej diety.