Czy karmienie piersią ma wpływ na wynik poziomu cholesterolu u dziecka?

Dobry wieczór! Córka ma 2 lata i 3 miesiące. Nadal karmię ją piersią. Przez pierwszy rok życia leczona Propranololem - naczyniak. Obniżone napięcie mięśniowe, zaburzenia SI w sferze oralnej, zaparcia - leczone Dicopegiem, wysoki poziom cholesterolu - 334. W związku z niechęcią do jedzenia, podejrzewam, że to może być neofobia.Lekarz - endokrynolog,zalecił dietę portfolio.Nie możemy jej stosować. Podaję olej lniany.Jak się ma cholesterol do karmienia piersią i czy wynik jest, rzeczywiście, zły?

poproszę pani tu jest za dużo na raz informacji. proszę wyslac skany wypisywać że szpitala i opisać wszystko po kolei i bardzo szczegółowo