Czy każde bolesne miesiączkowanie należy leczyć?

Witam. Pytanie dotyczy bolesnego miesiączkowania. Teoretycznie wiem, że takowe powinno sie leczyc, tylko nie wiem gdzie jest, że tak sie wyraze "granica" Ponieważ gdy zaczyna bolec mnie podbrzusze i MUSZE wziąc tabl. przeciwbolowa zanim maks. rozkreci sie ból. Czy każde bolesne miesiaczkowanie, o nasileniu lekkim, srednim, mocnym nalezy leczyc?

Leczymy tylko te pacjentki ,które bardzo cierpia przy miesiączce,leki należy brać z wyprzedzeniem zanim wystąpi silny ból, zazwyczaj co 8 godzin lub co 12.