Czy kiełki czosnku są szkodliwe dla zdrowia?

Witam! Chciałem się zapytać czy kiełki czosnku są szkodliwe dla zdrowia.Słyszałem że nie powinno się ich jeść, natomiast niektórzy mówią że wręcz przeciwnie i że są zdrowe Jak to w końcu jest? Pozdrawiam!

Cieszę się na widok kiełków czosnku, Świadczą o tym, że ma siłę, jest w nim zachowane choć trochę naturalnej życiowej energii. Nie mniej nie dodaję ich do posiłku