Czy kilkusekundowe w okolicy serca to skutek pogody?

Czasami miewam kilkusekundowe klucie w okolicy serca . Bardzo czesto wtedy kiedy na dworze jest duszno albo pada. Czy mozna to wiazac z pogoda ? Czy jednak mowienie ,ze np. zle sie czuje bo pogoda jest zla jest nie do konca prawdziwe i trzeba wybrac sie do lekarza bo cos jest nie tak? Kilka lat temu mialam robione badania i wyszlo ze jestem niskocisnieniowcem. Czy moglo sie to zmieniec na odwrot. I teraz mam wysokie cisnienie ztad te bole ? Z gory Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta h lekarza rodzinnego i przede wszystkim zapis ekg i pomiar ciśnienia tętniczego