Czy kłucia jajnika mogą być objawem ciąży?

Od dwóch dni kuje mnie tak z 5 razy jajnik lewy kucie jest krótkie tak ze 2,3 sekundy i okropnie boli. Miesiaczke mam mieć za 6 dni. Ostatnią miałam 30 marca i zawsze mam co 28 dni.5,8,11,13 kwietnia uprawial sex bez zabezpieczenia do konca. Czy te kłucie jajnika mogą byc objawem ciazy. Mam tez takie uczucie jak bym miała skurcze

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy mogą sugerować zarówno ciążę jak i wahania hormonalne. Warto zgłosić się do ginekologa.