Czy kłucie z lewej strony podbrzusza po stosunku może oznaczać ciążę?

Dzień dobry, 2 czerwca miałam pierwszy dzień miesiączki, 9 czerwca współżyłam z moim chłopakiem, jednak ten nie skończył we mnie (przepraszam za obrazować - skończył na mnie, ale w okolicach sromu). Dziś od rana czuję ciężkość w podbrzuszu i czułość z lewej strony (nie jest to ból, ale taki nacisk). Od 5 miesięcy znowu biorę tabletki antykoncepcyjne, ale w niedawnym czasie przeszłam leczenie antybiotykiem (najpierw zinnat, później duomox). Ja duże jest prawdopodobieństwo ciąży? Czy powinny mnie niepokoić kłucie z lewej strony podbrzusza i taka "mokrość"? Na test ciążowy jest chyba za wcześnie jeszcze... Dodam, że od pewnego czasu żyję w stresie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze ryzyko jest niskie lecz istnieje proszę koniecznie udać sie do lekarza ginekologa