Czy kobieta w ciąży może być na diecie?

Witam ma pytanie , czy kobieta w ciąży może byc na diecie 8 godzinnej przy czym w ciagu tych 8 godzin jesc wszystko co powinna kobieta w ciazy chodzi mi o to ze sniadanie zaczyna o 9 tej godzinie i do 17 stej jje posilki a do 9tej rano pije np.sama wode czy to nie zagraza dziecku taka dieta

Witam Panią,

Dziwna jest ,,dieta'', którą Pani opisuje. Nie polecałabym jej nawet kobietom, które nie są w ciąży. Ostatni posiłek powinien być zjadany około 2-3h przed snem. Jeżeli chodzi Pani dość wcześnie spać to byłoby wszystko w porządku ale nie wydaje mi się że ok 19-20 kładzie się Pani już do snu... Proszę jeść regularnie 5 posiłków dziennie w odstępach około 3h. Śniadanie stara się Pani zjadać jak najszybciej po przebudzeniu aby pobudzić organizm do działania. Pamięta Pani aby dieta była urozmaicona i pełnowartościowa. Stara się Pani jeść zdrowo, unikać żywności silnie przetworzonej, bardzo tłustej czy bardzo słodkiej a na odchudzanie przyjdzie czas po urodzeniu dziecka.

życzę powodzenia i pomyślnego rozwiązania!
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk