Czy kołatanie serca jest wynikiem nerwobóli?

Kobieta,lat 30... ciśnienie ZAWSZE nawet w ciąży 110/70.. po ciąży "normalne" czyli zawsze około 127/88 puls 88/87/89,za każdym razem robię 3 pomiary co jakiś czas... zawsze te same wyniki. Budzi mnie kolotanie serca,uczucie jakby serce się zatrzymywalo... czasem bije zbyt szybko,bez przyczyny. Lekarz uważa ze to przez magnez ,jedyne badanie jakie wykonał to krótkie EKG. Po zażyciu magnezu problem zostaje... Lekarz uważa ze nerwobole... i przepisuje tabletki na nerwobole.. problem zostaje... jakieś rady ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazane jest założenie holtera na 24 godziny aby zapisać rytm w Nocy