Czy kołatanie serca należy skonsultować z kardiologiem?

Witam. Potrzebuje porady. Czy jest sens iść z tym do lekarza? Otóż od jakiegoś czasu mam kołatania serca, pojawiały sie pojedynczo co kilka dni, tygodni. To pewnie ma każdy. Ostatnio kołatania nie odczuwam natomiast wychodząc spod prysznica zasłabłam. Pomyślałam że to nic, było mi po prostu gorąco. Jednak od tamtej pory ciągle czuje ucisk w mostku, najmniejszy wysiłek fizyczny to jest jakaś męczarnia, ciągle ciężko mi sie oddycha a mam 21 lat i jestem wysportowana.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.