Czy kołatanie serca to depresja?

Od czterech dni kołacze mi serce codziennie ląduje w szpitalu lub dzwonię po karetkę bo myślę ,że umieram,źle śpię,budzę się z tysiącem myśli i strachem o to uczucie,nie mogę oddychać, przelykac ,nie jem ,mam wyzsze ciśnienie 125,zawsze mam 90,ale lekarze w UK mówią,że to tylko atak paniki,dali mi psychotropy diazepam,który trochę zamula i też słabo się oddycha, ostatnie 2h przeplakalam,mam sucho w buzi,mam też bóle jelit,jakbym musiała się załatwić dosyć często,czy to może być tylko depresja

Droga Pani,
Wygląd na to, że Pani dolegliwości są natury emocjonalnej. Pani zaburzenia przypominają zaburzenia lękowe z napadami paniki. Sugerowałabym konsultację u psychoterapeuty lub psychiatry.
Życzę zdrowia

Witam
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia lękowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Zaburzenia lękowe, w tym ataki paniki,
nie tylko dezorganizują życie ale też przynoszą
poczucie niepewności i zagubienia, ograniczają
niezależność, hamują aktywność społeczną
i utrudniają normalne funkcjonowanie
w społeczeństwie, zabierając tym samym
całą radość życia.
Zaburzeniom lękowym często towarzyszy
rozdrażnienie, napięcie psychiczne, znaczne
obniżenie nastroju, nieumiejętność odpoczywania…
Mogą też pojawić się problemy zdrowotne.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
W szczególnych przypadkach możliwe są
konsultacje za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie