Czy kolejna narkoza w tak krótkim czasie jest bezpieczna?

Mam tobiel na kości ogonowej. 2tyg temu po raz 4ty miałam zabieg nacięcia ropnia w okolicy kości ogonowej. Okazało się że lekarz naciął go obok i nadal był obrzęk na ok 10cm. W koncu po 2tyg inny lekarz zlecił usg zeby zobaczyć jak daleko sięga. Po usg wczoraj kolejny zabieg. Okazalo się że ropy było mało ale była krew i skrzepy krwi. O czym to może świadczyć? Wokół rany nadal jest obrzęk, mam stan podgoraczkowy. Czy narkoza w tak krotkim czasie jest bezpieczna?

Witam , wszystko to jest bbb.dziwne! Proponuje zgłosić się do doświadczonego chirurga , który wykona RADYKALNĄ operację wycięcia przywracającą Pani zdrowie! z.żurawski