Czy komory mózgowe 8,2 mm u dziecka w 23 tygodni ciąży jest prawidłowa?

Witam jestem 23 tyg. ciąży ginekolog na usg u moje córeczki zwrócił uwagę dziś na wielkość komór mózgowych 8.2 mm, czy jest to powód do niepokoju?

Niestety nie wiem jakie pomiary były wcześniej, nie znam pełnego wyniku badania USG. Proszę wszelkie wątpliwości rozwiewać z ginekologiem prowadzącym ciążę na wizytach.