Czy konflikt udowo-panewkowy typu CAM jest przeciwwskazaniem do porodu?

dzień dobry. mam konflikt udowo-panewkowy typu CAM z uszkodzonym obrabkiem stawu biodrowego że skierowaniem na zabieg. Obecnie jestem w ciąży i zastanawiam się czy moje schorzenie jest przeciwskazaniem do porodu siłami natury czy nie ma to żadnego wpływu

Lek. Michał Lenard

Nie powinno mieć to wpływu na sposób porodu, ale o tym będzie decydował położnik prowadzący poród. Pozdrawiam!