Czy konieczna jest biopsja szpiku?

Witam. Mam wyniki badan.non stop takie same.bylam miesiac temu w szpitalu jednak wypuscili mnie, bo stwierdzili ze biopsje szpiku moga zrobic dopiero po porodzie.aktualnie jestem w 36tc. Dzis odebralam wyniki morfologii i wyglada to znow tak: Leukocyty:20,50 MPV: 6,0 NEUT%:81,5 LYMPH%-12,0 NEUT

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję stosować się do zaleceń lekarzy prowadzących. Wskazania do każdej procedury medycznej należy zestawić z koniecznością ich wykonania (potencjalne korzyści) i przeciwwskazaniami do nich. Zależą one od pani stanu klinicznego, który można ocenić wyłącznie podczas badania i analizy pani pełnej historii choroby.