Czy konieczna jest w moim przypadku wizyta u ginekologa?

Witam! Od kilku dni męczył mnie świąd i pieczenie pochwy. Zastosowałam w związku z tym lek o nazwie Zenella med. Wybrałam 5 tabletek. Świąd i pieczenie jakby trochę zelżały ale nagle zaczęły mnie bardzo boleć jajniki i podbrzusze. Wystraszyłam się, że to może od tych globulek i przestałam je stosować. Zauważyłam też u siebie obecnie żółto-zielonkawe upławy. Czy konieczna będzie wizyta u ginekologa czy mogę sobie jakoś inaczej pomóc? Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczna wizyta u ginekologa , po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie