Czy konieczna jest wizyta lekarska po uderzeniu?

Witam wczoraj wieczorem przy wstawaniu z łózka uderzyłem się dosyć mocno o kant okna. Od razu po uderzeniu wystąpił silny ból, żadnych innych objawów jak wymioty, mdłości, utrata przytomności, zawroty głowy czy zaburzenia widzenia nie było. Przylozylem od razu czymś zimnym. Dziś jak wstałem ból jest dużo lżejszy niż wczoraj, i ma charakter uciskajacy w to miejsce uderzenia. Ból pojawia się i znika. Żadnych innych objawów nie posiadam, guz również nie wyszedł. Czy konieczna jest wizyta u lekarza? Czy wystarczy obserwować swój stan zdrowia? Czy mogło mi się stać coś poważnego? Proszę o odpowiedzi na wszystkie pytania.

Szanowny Panie, proszę obserwować, jeśli się pogorszy to należy udać się do lekarza