Czy konieczne będzie łyżeczkowanie?

Witam! 6 dni temu doszło u mnie do poronienia samoistnego. Była to ciąża bliźniacza 9 tc. Dwa dni po poronieniu endometrium 23mm. Dostałam Artrotec forte na oczyszczenie macicy. Dzisiaj ponownie wizyta endometrium 21mm. Dostałam antybiotyk. Krwawie dalej. Moje pytanie brzmi czy konieczne będzie łyżeczkowanie?? Chciałam tego uniknąć ponieważ to była moja pierwsza ciąża. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.