Czy konieczne będzie łyżeczkowanie u 30-latki?

Witam. Nastąpiła miesiączka w planowanym terminie. Niestety bóle brzucha były silniejsze niż zwykle.... W trakcie wypadl strzep. To mnie zaniepokoilo i wybralam sie do ginekologa.... Byla to ciaza. Zlecil badanie htg. I poziom wynosi 1077. Wyjaśni mi ktos co ten wskaźnik oznacza? I mam powody do niepokoju? Dodam, ze poronienie nastapilo w ubiegla srode dzis mamy czwartek czyli dobry tydzien temu. Dodatkowo usg wykazalo resztki tkanek w macicy. Prosze o rade czy macica oczysci sie sama czy lyzeczkowanie bedzie konieczne? Pozdrawiam. M.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa