Czy konieczne będzie następne łyżeczkowanie jamy macicy?

Witam serdecznie,
dnia 11.012011 poroniłam w 10 tyg. ciąży, lekarz twierdząc, że lepiej czekać na poronienie samoistne, kazał czekać 2 tyg., niestety do poronienia nie doszło. Zabieg łyżeczkowania macicy po uprzednim podaniu globulek na rozmiękczenie szyjki miałam 31.01. 4 dni po zabiegu silnie krwawiłam, potem 5 dnia krwawienia zniknęły zupełnie. Następnie znowu plamienia i silny ból brzucha, problemy z oddawaniem moczu (jakby coś pęcherz blokowało), 12.02 wizyta na pogotowiu, gdzie lekarz stwierdził zapalenie jajników i przepisał A***.
Niestety plamienia utrzymują się do dziś (16 dni od łyżeczkowania), krew niekiedy ma nieprzyjemny zapach, ginekolog zlecił badanie beta HCG (14 dni po zabiegu).
Czy czeka mnie ponowne łyżeczkowanie?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Badaniem rozstrzygającym konieczność wykonania ponownego zabiegu będzie USG narządu rodnego. Być może resztki po poronieniu nie zostały do końca usunięte.
Z poważaniem