Czy konieczne jest jodowanie u 33-latki?

Witam, Mam 33l i mam usunięta tarczyce wraz z węzłami z powodu torbieli nad tarczyca które okazała się rakiem brodawkowym. Po reoperacji okazało się że tarczyca nie miała 'raka' . Przeszłam już pierwsze jodowanie zaraz drugie. Od kwietnia mam tsh na poziomie 0,006 a od 2 miesięcy straszne się poce głównie na twarzy, bolą mnie kostki jak wstaje. Obecnie lekarz zmniejszył mi dawkę hormonu. Pytanie czy muszę podać się jodowaniu czy tarczyca skoro była zdrowa może jeszcze odrosnac i o co chodzi z tym poceniem? Dziękuję za ew. Odpowiedzi

Proponuję stosować się do zaleceń, które kieruje do Pani lekarz prowadzący całą terapię. Tak będzie najlepiej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielenia odpowiedzi ze strony portalu.