Czy konieczne jest podawanie jodu 8-latkowi?

Witam,mój 8 letni syn ma podwyższone TSH-5.21(0.27-4.2)w usg wszystko dobrze,anty-tpo dobrze,p/ciała przeciw tyreoglobulinie tez dobrze.Lekarz zalecił podawanie jodu w tab.czy napewno jest taka potrzeba ?dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki poziom ft3 i ft4 ? jakie objawy? wskazana wizyta u lekarza endokrynologa dziecięcego

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.