Czy konieczne jest powtórzenie badania estradiolu?

Witam, w maju 2016 roku miałam robione badania LH: 5.38, FSH: 5.73, ESTRADIOL: 169.5 po konsultacji z moim lekarzem dowiedziałam się że moje wyniki są w normie dodam że choruje na cukrzycę typu 1 od 3 roku życia a obecnie mam 27 lat cukrzyca jest wyrownana i mam takie pytanie co jaki czas wykonuje się badania FSH, LH, ESTRADIOL? Czy jest sens robić je ponownie skoro poprzednie wyniki były dobre? Dodam że na chwilę obecną nie dostałam zalecenia od żadnego lekarza żeby takie badania zrobic, a poprzednim razem moja endokrynolog zasugerowała mi żeby je wykonac zeby zobaczyc czy wszystko jest w porządku z tymi hormonami

Jeżeli doktor endokrynolog, znając w pełni Pani stan kliniczny, zasugerowała okresową kontrolę hormonów proponuję zastosować się do zalecenia. Pozdrawiam.