Czy konieczne jest usunięcie włosków przed zabiegiem?

Witam. Bede mial niedlugo zabieg laserem na twarz. W gornej czesci policzkow mam dosyc widoczny czarny meszek( włoski). Czy konieczne jest ich usunięcie przed zabiegiem??

Nie podaje Pan przyczyny stosowania lasera na twarz, więc trudno okreslić jaki to będzie laser. Z reguły nie trzeba takiego meszku usuwać o ile jest drobny. Wszystko zależy od rodzaju lasera jaki ma być uzyty.