Czy konieczne jest wykonanie TK tętnic wieńcowych?

Dzień dobry, czy jest sens wykonania badania TK tetnic wiencowych serca u 43- latka który mial wykonane echo i probe wysiłkową ( bardzo dobre wyniki).Moj mąż ma bole w klatce piersiowej w wyniku skrzywienia kregosłupa piersiowego ( plus osteofity) oraz na tle nerwicowym(bole a ala zawałowe lecz kardiolodzy go cały czas uspokajaja ze to nic powaznego po takiej serii badan w ktorych nic nie stwierdzono) Po prostu bardzo obawia sie zawału i bardzo nalega na badanie Tk. Dziekuję za odpowied

KONIECZNA pełna konsultacja !! z dokumentacją lekarską Dorze, ze badania serca są w normie! Skrzywienie kręgosłupa i "nerwica" mogą powodować różne dolegliwości, także bóle głowy i bóle w klatce piersiowej...
Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Przydatna ocena nastroju, snu, trybu życia, a nawet sposobu odżywiania; Jak tarczyca, Jak sen, ??
. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną