Czy konieczne jest zastosowanie aparatu słuchowego?

OD DZIECKA CHOROWAŁAM NA ZAPALENIE UCHA.W TEJ CHWILI JEST SUCHO OD 25 LAT, MAM NIEDOSŁUCH 60%,ORAZ PERFORACJE W TYMŻE UCHU I SZUMY USZNE.OBECNIE STWIERDZONO U MNIE ZAPALENIE TRĄBKI SŁUCHOWEJ.ZASTOSOWANO ANTYBIOTYK,ORAZ PRZEDMUCHIWANIE.LEKARZ STWIERDZIŁ ,ŻE WSZYSTKO JEST OK.ALE JA NADAL MAM UCZUCIE ZATKANEGO UCHA,NADWRAŻLIWOŚĆ NA HAŁAS.LEKARZ ZAPROPONOWAŁ MI APARAT SŁUCHOWY.CO ROBIĆ CZY TO POMOŻE?STRASZNIE MNIE TO IRYTUJE

Perforację błony bębenkowej leczymy operacyjnie i przywracamy słuch bez aparatów słuchowych. Perforacja błony bębenkowej to bezpośredni dostęp do opon mózgowych i zagrożenie życia. Proszę zmienić laryngologa i udać się z tym problemem do pobliskiego ośrodka klinicznego .Gdzie mieszkasz?