Czy konieczne są zastrzyki w przypadku ugryzienia przez psa?

Witam, dzisiaj ugryzł mnie pies, niestety nie wiem czy był szczepiony. Ranka jest mała, ale krew leciała. Choruje na trombofilie i przyjmuje Xarelto 20mg. Czy konieczne będą zastrzyki i czy to nie będzie kolidować z moimi lekami??? Pozdrawiam

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.