Czy kontakt z rodzicem ułatwi powrót do byłej?

Mama bylej partnerki lubi mnie,myslala ze nam sie uda.Czy warto z Nia porozmawiac i jak to zrobic?Mowila mi ze mam dac czas jej corce,a partnerka mowi ze to napewno koniec(zostawila mnie,ale chce byc przyjaciolka). Czy jeszcze probowac jakos z i przez jej mame rozmawiac?Czy spotykac sie po przyjacielsku i probowac to rozkrecic znowu czy nie ludzic sie.Czasu mam sporo i zalezy mi.Dziekuje za odpowiedz

Przychylność rodziców jest czynnikiem sprzyjającym dla każdego związku. Z tego co Pan pisze, partnerka chce pozostać nadal w relacji przyjacielskiej, a nie zrywa zupełnie kontaktu, co może wskazywać na przejściowy kryzys, być może potrzebę zastanowienia się nad sobą, swoimi potrzebami i związkiem. Trudno powiedzieć, jak przemyślana i ostateczna jest jej decyzja, nie znając jej powodów. Może Pan porozmawiać z partnerką na ten temat, a także wykorzystać czas relacji przyjacielskiej do lepszego zrozumienia jej potrzeb i oczekiwań.