Czy kontuzja i ból przy każdym kroku mają coś wspólnego?

Rok temu nabawiłam się kontuzji w lewym barku.Po badaniach USG i rezonansie okazał się że został uszkodzony obrąbek w przedniej części, dodatkowo są problemy z mięśniem grzebieniowym. Ból przechodzi już na całą lewą rękę (jest bardzo słaba) i całe plecy. W przeciągu ostatnich 3 miesięcy do wszystkich objawów doszły strasznie bóle bioder. Czy kontuzja i ból przy każdym kroku mają coś ze sobą wspólnego?

Uszkodzenie obrąbka leczy się operacyjnie. Przy "okazji" operacji, ortopeda zajmie się zapewne stożkiem rotatorów (mięsień nadgrzebieniowy, podgrzebieniowy i reszta). Po operacji - rehabilitacja. Ból całej ręki, i pleców oraz bioder, to raczej odrębny problem. Pozdrawiam