Czy kopnięcie prądem może mieć wpływ na zarodek, który jeszcze się nie zagnieździł?

Czy kopnięcie prądem może mieć wpływ na zarodek,który jeszcze się nie zagnieździł(wkładając naczynia dotknęłam jednocześnie zlewu oraz zmywarki i dość mocno kopnął mnie prąd-przeszedł od jednej ręki do drugiej,dodam,że było to krótkotrwałe przez ok 30 sekund).Czy ten prąd mógł dotrzeć do macicy i jeśli tak to jakie skutki by wywołał?Martwię się gdyż staram się o dziecko i mogę być w ciąży(ok 7 dni od zapłodnienia)i czy taka sytuacja mogła mieć jakiś negatywny wpływ na płód i wady rozwojowe płodu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Opisane zdarzenie nie powinno mieć żadnych negatywnych skutków.