Czy koronę w sztyfcie należy zacementować?

Czy korone na sztyfcie można zacementować tymczasowo? Ile taki wkład może wytrzymać jeśli korzen jest słaby?

Witam,

Tak, można. Rokowanie zależy od stopnia utraty struktur zęba (stopnia osłabienia zęba/korzenia). Bez bezpośredniego badania i badania rtg niemożliwa jest precyzyjna odpowiedź na pytanie. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski, HD-Dental