Czy kość po złamaniu się przebuduje?

Witam, dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi na poprzednie pytania. Chciałbym dowiedzieć się jeszcze paru rzeczy. http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/6/26/8645430_Koci.png Czy kość się która widać na rtg się przebuduję, w jakim stopniu jest to możliwe ( o ile jest możliwe ) Jaki czas jest potrzebny. Czy przy takim ustawieniu grożą mi jakieś dolegliwości bądź konsekwencje? Złamanie, uraz coś w tym guście? Dziękuję i Pozdrawiam

może się przebudować ale pozostanie skrzywienie przodowygiecie
potem będzie boleć kolano i noga będzie krótsza