Czy kosmetyki mogą mieć negatywny wpływ na ciążę?

kosmetyki w ciąży otóż mam pytanie czy będąc w ciąży mogę stosować kosmetyki z ziaji seria pro posiadam z tej seri maskę oczyszczająca z glinka Zielona mikrodermabrazja, żel myjący normalizujacy oraz peeling z mikrogranulkami posiadam również serię ziaji liście Manuka z tego mam krem mikrozluszczajacy z kwasem migdałowym, pastę przeciw zaskórnikom i krem nawilżający balans spać 10. zastanawia mnie czy którykolwiek z tych kosmetyków może mieć negatywny wpływ na ciążę?

Wymienione przez Panią kosmetyki są bezpieczne w ciąży. Stosując delikatne kosmetyki, najlepiej naturalne, które nie penetrują głęboko skóry można bezpiecznie stosować.