Czy kostniak kostnawy jest groźny?

Witam, czy zmiana - kostniak kostnawy jest grozny? Jak wygląda leczenie? I czy może powodować bóle ustępujące po Aspirynie? Bo takie mam objawy. Zmiana od 4 lat się nie powiększa. W tym samym stawie mam też artrozę, czy oba schorzenia są ze sobą powiązane i co powoduje ten ból - kostniak czy artroza? Dziękuję za odp.

Kostnak kostnawy jest zmiana łagodną , a nie złośliwą.
Natomiast ból może być spowodowany i zmianami zwyrodnieniowymi i obecnością kostniaka.
Bardzo trudno jest to jednoznacznie określić