Czy krem przeciwsłoneczny w połączeniu z pudrem nadal chroni?

witam, Czy krem przeciwsłoneczny mogę stosować na puder a nie pod makijaż i będzie posiadać dalej funkcje ochronne? po pracy chciałabym nakładać krem a mam wtedy makijaż. proszę o podanie skutecznego kremu przeciwsłonecznego z wysoką ochroną do twarzy, który będzie można stosować z makijażem

Dzień dobry, krem przeciwsłoneczny powinien być aplikowany pod makijaż. W celu zabezpieczenia skóry na dłuższy okres czasu może wybrać Pani preparat chroniący przez dłuzszy czas. Ponadto na makijaż można rozpylać dostępne wśród dermokosmetyków mgiełki z filtrem UV. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.