Czy kriosauna może mieć wpływ na powiększanie torbieli w piersi?

Dobry wieczór! Mam w piersi dwie torbiele, które były kilkakrotnie badane poprzez mammografie, usg oraz onkologa. Jedna jest wielkości 4 cm, a druga 1,5. Od dwóch tygodni korzystam z zabiegu, jakim jest kriosauna. Wchodzę do niej na trzy minuty. Od dwóch dni odczuwam ból w piersi, gdzie znajdują się torbiele. Czuje także, jakby się one powiększyły i są bardziej wyczuwalne i twarde w dotyku. Mam pytanie.....czy temperatura minus 146 stopni wpłynęła na ten ból, czy powinnam zrezygnować z zabiegu

Myślę, że nie można jednoznacznie wykluczyć wpływu zimna na powiększenie się torbieli piersi przez poprawę ukrwienia. Powinna Pani pogłębić diagnostykę USG i wykonać biopsję zmian(BAC).