HYLO PROTECT lub HYAL DROP a ich zakraplanie do oczu co 40-60 minut

Witam, mam kilka pytań dotyczących stosowania kropli do oczu HYLO PROTECT lub HYAL DROP. Czy krople HYLO PROTECT lub HYAL DROP mogę zakraplać do oczu co 40-60 minut??? Jestem w trakcie kuracji izotekiem i odczuwam bardzo duza suchosc oczu. Takie krople jak własnie HYLO PROTECT lub HYAL DROP zawsze mocno pomagały mi na tego typu dolegliwości jednak zastanawiam się jak często mogę je stosować. Powiem szczerze, że jedna dawka wystarcza mi gdzieś mniej więcej na 40-60 minut, po tym czasie oczy znów wysychają i chciałbym po raz kolejny zastosować HYLO PROTECT. Z drugiej strony boję się żeby nie przedawkować tego preparatu i nie doprowadzić do jakiegoś poważniejszego problemu z oczami, bo moze jeśli tego typu środków będzie się stosowało zbyt wiele to później przestają one działać. Będę wdzięczny za wszystkie informacje i odpowiedzi w mojej sprawie. Pozdrawiam.

istnieje jednak ryzyko naruszenia naturalnego filmu ochronnego na powierzchni rogówki.
Dobrym wyjściem jest dodatkowe stosowanie maści ocznych o podobnych właściwościach.