Czy krosty na pochwie oznaczają opryszczkę?

Witam w okolicach pochwy i odbytu mam krosty i coś co przypomina ropniaki do tego wejście do pochwy jest opuchnięte. Lekarz przepisał mi globulki na grzybicę i zapalenie pochwy. Czy to aby na pewno to. Objawy bardziej przypominają opryszczke. Nie wiem co robić to strasznie boli.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego