Czy krótszy okres może być sygnałem, że zaszłam w ciążę?

Okres zaczął mi się 3 września.
19 wrześnwia kochałam się z moim chłopakiem. Doszedł we mnie. Później okres spóźniał mi się tydzień, po ponad tygodniu pojawił się, ale krótszy niz zwykle... Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę? Bardzo proszę o szybką odp.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Jest taka możliwość. Nieduże krwawienia/plamienia mogą się pojawiać w pierwszym trymestrze. Mogą być niegroźne, ale niestety nierzadko są objawem poronienia. Najlepiej byłoby wybrać się do ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie!