Czy krwawienie ciemną krwią może świadczyć o ciąży?

Witam. 3 stycznia miałam miesiaczke którą trwała 4 dni. Od wczoraj tj 17 dzien cyklu miałam plamienie A dziś krwawienie ciemna krwią. Dodam że staramy się o dziecko i nie wiem jak to krwawienie odebrać. Czy mogę być w ciąży?

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, ciężko cokolwiek stwierdzić bez dodatkowych badań, dodatkowe krwawienia/plamienia nie są charakterystyczne dla ciąży