Czy krwawienie i tabletka awaryjna mają wpływ na dni płodne?

planowany okres był 22.02.15 w miedzyczasie zzdażyło się coś i wziełam tabletke po. po kilku dniach zaczeło sie krwawienie - pięciodniowe (jak okres). równo po 28 dniach od tego krwawienia pojawił się okres. czy to krwawienie i ta tabletka maja wpływ na moje dni płodne?

Lek. Tomasz Budlewski

Teraz musi minąć trochę czasu aby gospodarka hormonalna uległa wyrównaniu. Proponuje udać się kontrolnie do ginekologa.