Czy krwawienie między miesiączkami jest normalne?

Witam. Mam 20 lat, miesiączkuję od 12 roku życia. Cykle zazwyczaj miałam dość regularne, ok. 31-33 dni. Przypuszczalnie z racji stresu (sesja poprawkowa) miałam miesiąc przerwy, tzn. poprzednią miesiączkę dostałam w sierpniu, a ostatnią 16 października. Była ona zdecydowanie mniej obfita niż zwykle, za to trwa do dziś. Od 2 tygodni krwawienie jest niewielkie, tak jakby się kończyło, ale codziennie coś jednak się pojawia. Nic mnie nie boli, czuję się normalnie. Czy powinnam się martwić?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Być może to nic groźnego jednak wymaga kontroli. Wskazana konsultacja ginekologiczna.
Bez badania klinicznego i dokładnego wywiadu z Panią ustalenie przyczyny takiego stanu rzeczy jest praktycznie niemożliwe.